KARAARSLAN ET 70 YAŞINDA BİR SEKTÖR DEVİ

ETİN EN HALİ İÇİN DURMADAN ÇALIŞIYORUZ

KARAARSLAN® ET, insanımızın sofralarına ulaşan doyumsuz lezzetlerle duyurdu adını. En doğal, en sağlıklı, en güvenilir eti üretmenin gururuyla yıllardır sektöre liderlik eden konumunu korudu ve her daim yükselen bir üretim kapasitesi grafiği ile yoluna devam etti. Hijyenik üretim ortamı, teknolojiye verdiği önem ve günün trendine uygun üretim yöntemleriyle lezzet üretmeye devam ediyor.

Çeşitli ürün yelpazesi ile insanımızın et tercihleri konusunda bir numaralı tercih sebebi olmayı başardı. Kurulduğu günden bu yana hiçbir zaman eksilmeyen enerjisi, nesilden nesile aktarılan tecrübesi, her zaman bir önceki günden daha iyisini üretme isteği ve arzusu ile çalışmalarına devam eden KARAARSLAN® ET, gelecek nesillere nitelikli ve sağlıklı et ürünleri sunmaya devam edecektir.

SAĞLIKLI ÜRETİM, LEZZETLİ ET

1945’den BERİ HER ZAMAN ve DAİMA.

Türkiye’nin ilk et üreticileri ve tedarikçilerinden biri olma gururunu yaşayan KARAARSLAN® ET, günümüz dünyasının önemle üzerinde durduğu sağlıklı üretim ve gelecek nesillerin başarısının, bugünün koşulları ile şekillenebileceği bilinci ile faaliyet göstermektedir. Besi ve üretim çiftlikleri ile gücüne güç katmış, yönetim binası ve kesimhaneleri ile soğuk hava depolarına kadar stabil ve düzenli bir sistem kurmuştur. Şartlar ne olursa olsun, insanlar için üretilen içme suyu dahil olmak üzere daha az steril olan hiç bir ürünü çiftliklerinde kullanmamış, her türlü tedbiri alarak ve kontrol mekanizmasını geliştirerek kaliteyi en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

  • Toptan ve perakende et sektöründe öncü.
  • Yılların tecrübesi ve birikimi ile her daim zirvede.
  • BESİDEN markası ile farklı ve bir adım önde.
  • Doğal ve lezzetli etin tek adresi olma noktasında Türkiye’nin kabul ettiği markayız.

ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE GURURLA

Üretmediğimiz, kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünün satışını yapmayız.

KARAARSLAN markası, sağlık, lezzet, ve hijyen üçlüsünü üretim ve planlama prosesinden hiçbir zaman çıkarmamış ve bu üçlüden hiçbir zaman taviz vermemiştir. KARAARSLAN ET ürünleri, KARAARSLAN üretim çiftliklerinde özenle yetiştirilen büyük ve küçük baş hayvanlardan elde edilir. Besi çiftliklerimizde kullanılan içme suyu dahil olmak üzere, insanların tüketemeyeceği hiçbir gıda maddesi çiftliklerimizde kullanılmamaktadır.

Biz KARAARSLAN olarak ÜRETİCİ firmayız. Ürettiğimiz ürünlerin toptan ve perakende satışını gerçekleştiriyoruz. Şerifali İstanbul lokasyonumuzda yer alan Entegre Et Tesisimizde işlenen ve Türkiye’nin birçok noktasına taşıması gerçekleştirilen ürünlerimiz, firmamıza ait soğuk taşıma araçları ile nakledilmektedir. Yaptığımız üretim ve dağıtım neticesinde müşterilerimizin sofralarına kadar ulaşan lezzetin mimarı olmaktan gurur duyuyoruz.

KÜÇÜKBAKKALÖY ŞUBESİ

+90 216 573 6 390

İDDİA EDİYORUZ

%100 LEZZET GARANTİSİ

ATAŞEHİR ŞUBESİ

+90 216 573 5 059

ENTEGRE ET TESİSİMİZ

+90 216 415 6 415

KARAARSLAN ET LOGO

E-POSTA

bilgi@karaarslan.com.tr

TELEFON

+90 216 415 6 415

ADRES

Şerifali Mah. Bayraktar Bulvarı Şehit Sk. No:13
Ümraniye – İSTANBUL